Telefon: 774 799 973
Email: info@hotelfilip.cz
Jičín Jičín

0km, Naplánovat výlet 

Město Jičín je známo jako město pohádky, koná se tu každoročně pohádkový festival a já si tu vždy představím Rumcajse, Manku a Cipíska. ale Jinak jsou poblíž Prachovské skály a s..


Regionální muzeum a galerie  v Jičíně - muzeum hry Regionální muzeum a galeri..

0km, Naplánovat výlet 

Regionální muzeum a galerie v Jičíně - muzeum hry (Valdštejnův zámek) je jednou z dominant města Jičína. Jičín je vzdálen asi 90km severovýchodně od Prahy. Regionální muzeum a ..


Valdická brána Valdická brána

1km, Naplánovat výlet 

Ono je tu daleko více zajímavostí, nicméně zatím se neodhodlal je nikdo pořádně publikovat. Snad se zadaří brzy na tixiku .)


Synagoga Jičín Synagoga Jičín

1km, Naplánovat výlet 

Synagoga Jičín je jedna z nejvýznamnějších a nejdochovalejších židovských staveb na Jičínsku. Leží nedaleko severovýchodního rohu náměstí v Jičíně ve východních Čechách , asi 90..


Rumcajsova ševcovna Rumcajsova ševcovna

1km, Naplánovat výlet 

Rumcajsova ševcovna je minimuzeum věnované pohádkové postavě Rumcajse. Nachází se v Česku , jen několik desítek metrů od známé Valdické brány , ve městě Jičín . Jičín, město poh..


Koupaliště Kníže Jičín Koupaliště Kníže Jičín..

1km, Naplánovat výlet 

Koupaliště Kníže Jičín je letní plavecký areál, který prošel v roce 2010 rozsáhlou rekonstrukcí. Nachází se v blízkosti historického centra města Jičín v České republice . Součá..


Aquapark Jičín Aquapark Jičín

1km, Naplánovat výlet 

Aquapark Jičín se nachází ve městě Jičín v srdci Českého ráje v České republice. Aquapark nabízí plavecký bazén 25m x 8m a dětský bazén 12,5m x 8m. Dále je k dispozici skokans..


Rozhledna Čeřovka Rozhledna Čeřovka

1km, Naplánovat výlet 

Rozhledna Čeřovka je vyhlídková věž. Je také nazývána Milohlídka. Nachází se na severním okraji města Jičín v Královéhradeckém kraji v České republice. Rozhledna Čeřovka stojí..


Lipová alej Jičín Lipová alej Jičín

2km, Naplánovat výlet 

Lipová alej Jičín se nachází ve městě Jičín v České republice. Jedná se o unikátní, 1700 m dlouhou čtyřřadou alej. Tu nechal vybudovat Albrecht z Valdštejna. Jako spojnici města..


Valdštejnská lodžie Valdštejnská lodžie

3km, Naplánovat výlet 

Valdštejnská lodžie je jednou z dominant Jičína. Nachází se v Královéhradeckém kraji v České republice. Valdštejnská lodžie je s Jičínem propojena Lipovou alejí, kterou vede červ..


Hrad Veliš Hrad Veliš

3km, Naplánovat výlet 

Hrad Veliš je zřícenina původního hradu z přelomu 13. a 14. století. Nachází se u obce Veliš nedaleko města Jičín v České republice . Střípky z historie Hrad Veliš založil prav..


Rumcajsova jeskyně Rumcajsova jeskyně

4km, Naplánovat výlet 

Volně přístupná Rumcajsova jeskyně je věnována památce nejznámějšího jičínského hrdiny. Nachází se uprostřed lesa nedaleko zříceniny Brada u obce Brada , kousek od města Jičína ,..


Jinolické rybníky Jinolické rybníky

5km, Naplánovat výlet 

Jinolické rybníky se nacházejí v Českém ráji, asi 5 km od Jičína , v blízkosti Prachovských skal , u obce Jinolice . Jinolické rybníky tvoří tři rybníky – Oborský, Němeček a Vraž..


Prachovské skály Prachovské skály

5km, Naplánovat výlet 

Prachovské skály jsou unikátní komplex pískovcových skalních útvarů v turistické oblasti Český Ráj v České republice . Skalní město se nachází v centrální části turistické oblas..


Dřevěnice Dřevěnice

7km, Naplánovat výlet 

Obec Dřevěnice je nazývána mekkou volejbalu. Nachází se v turistické oblasti Český Ráj , východně od města Jičín v České republice . Obec obývá přibližně 265 stálých obyvatel. ..


Rozhledna Tábor Rozhledna Tábor

8km, Naplánovat výlet 

Rozhledna Tábor se nachází na vrcholu stejnojmeného kopce. Rozhledna leží poblíž měst Jičín a Lomnice nad Popelkou v České republice . Rozhledna Tábor byla postavena v 19. stol..


Kumburk Kumburk

10km, Naplánovat výlet 

Zřícenina hradu Kumburk se nachází v České republice dvě hodiny cesty severovýchodně z Prahy. Tyčí se na homolovitém kopci 5km západně od Nové Paky v Libereckém kraji. Kumburk l..


Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady Pohádkový hrad a zámek Sta..

11km, Naplánovat výlet 

Pohádkový hrad a zámek Staré Hrady se nachází na nevysokém návrší uprostřed stejnojmenné obce v České republice. Zámek leží jihozápadně od města Jičín . Byl vybudován v letech 1..


Sobotka Sobotka

12km, Naplánovat výlet 

Sobotka je město v jižní části Českého ráje v České republice. Město je rekreačním a turistickým letoviskem. Historické centrum města bylo vyhlášeno městskou památkovou zónou. So..


Zámek Humprecht Zámek Humprecht

13km, Naplánovat výlet 

Zámek Humprecht je centrální stavba, která se nachází na návrší města Sobotky , nedaleko Jičína , v Královéhradeckém kraji, v České republice . Barvitá historie zámkuZámek Hum..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »
Mapa na Vašem webu »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem